درباره ما

شرکت پایدار اندیشان دانا پاد

شرکت پاد در سال 1392 تاسیس و از ابتدا با تحقیق و توسعه قطعات الکترونیکی سیستم تهویه خودرو، با تولید کنندگان خارجی رقابت نموده است. در حال حاضر این شرکت جایگزین بسیاری از تامین کنندگان خارجی برای خودروسازان شده و با به خدمت گرفتن نیروهای جوان، اقدام به توسعه محصولاتی نموده که تا کنون نمونه داخلی نداشته اند.

ماموریت ما

شركت پاد در زمینه تولید قطعات الکترومکانیکی خودرو بنا نهاده شده و در این زمینه به روابط مناسب خود با مجموعه سازانی مانند سندن ایرانیان و سرد سازخودرو مفتخر است و فعالانه تلاش مي نمايد به انتخاب اول مشتریان برای تولیدات موجود و آینده  با بالاترین  كيفيت و سرعت، دست یابد.

چشم انداز ما

شرکت پاد در زمینه تولید قطعات خودرو فعالیت می کنند و با توجه به سابقه چندین ساله خود دراین زمینه می کوشند تا قطعات هایتک (High Tech) که تامین کننده توانمندی برای آن در داخل وجود ندارد را تولید نماید.

تاریخچه شرکت

شرکت پایدار اندیشان دانا پاد از سال 1392 در زمینه تولید قطعات الکترونیکی خودرو مشغول به کار گردیده است. مشتری اول آن شرکت سندن ایرانیان، سرد ساز خودرو، جهان پارت و راستی کار البرز بوده اند. قطعات اولیه شرکت برد های کنترل پنل کولر بوده که در ادامه قطعات سنسور های حرارتی، اکچویتور و سلکتور بخاری، کنترل پنل دستی پژو 405، کنترل پنل الکترونیکی ساینا، فن درایور ساینا نیز به محصولات شرکت اضافه گردید. در طی سالهای گذشته برنامه های زیادی برای افزایش پروژه های کاری شرکت در نظر گرفته شد که این مورد در سالهای اخیر نهایی گردیده است و در حال ارسال می باشد. از پروژه های جدید شرکت که در لیست محصولات قرار گرفته است محصول فن درایو و محرک 206، کنترل پنل تارا، کنترل پنل پارس، کنترل پنل 206 و کنترل پنل دنا می باشند.

خط مشي كيفيت

شرکت پایدار اندیشان دانا پاد با تولید قطعات الکترومکانیکی می کوشد تا به اولین انتخاب مشتریان خود برای تولید قطعات موجود و آینده تبدیل گردد و برای دستیابی به این امر مهم اصول ذیل را متهعد می گردد:
 • تامین رضایت مشتریان از طریق ارتقاء سطح کیفی تولیدات و تحویل به موقع
 • بهبود مستمر و اثربخشی در کلیه فرآیندهای سیستم مدیریت کیفیت جهت کاهش دوباره کاری ، کاهش زمان ارائه خدمات ،کاهش ضایعات و کاهش توقفات خط تولید و دستیابی به ضایعات صفر
 • انجام طرح های تحقیق و توسعه در راستای افزایش دانش فنی و تکنولوژی در زمینه تولید محصولات جدید و متنوع
 • برقراری ارتباط سودمند و هدفمند با تامین کنندگان در خصوص مسائل فنی و ارتقاء سطح  کیفی محصولات
 • آموزش ، رشد و نگهداری نیروهای کارآمد در سایه ایجاد فضای مناسب و خلاق به منظور جلب مشارکت فکری کارکنان
 • تلاش جهت کاهش ریسک فرآیندهای سازمان از طریق اجرای رویکرد مدیریت ریسک
 • مسئولیت پذیری و انجام رفتارهای مناسب ، عدم افشاگری اطلاعات به بیرون سازمان و رشوه خواری
 • توسعه بازاریابی و ورود به بازارهای جدید
 • تعهد به اجرای الزامات ذینفعان و مشتریان
 • بهبود کیفیت قطعات و کاهش PPM
 • حمایت مدیریت از اطلاع رسانی پرسنل در خصوص مشاهده موارد غیر متعارف در سازمان
مديريت  شركت  خود را متعهد  مي داند  ، طي برنامه منظم و به منظور نيل به اهداف فوق، با توجه  به اصول مديريت كيفيت IATF 16949:2016,ISO9001:2015، والزامات مشتریان، سيستم را بازنگري كرده و از پويائي آن مطمئن گردد و در جهت ارتقاء آن تلاش نمايد.
اين خط مشي بعنوان منشور سيستم مديريت كيفيت شركت تلقي شده و از جانب كليه مديران و كاركنان لازم الاجراء مي باشد و مديريت ارشد سازمان بر تمامي كارها نظارت داشته واجراي كليه بندهاي آنرا با جديت پيگيري مي نمايد. اين خط مشي هر ساله در جلسات بازنگري مديريت، در صورت نیاز بازنگري شده و با اهداف جديد شركت تطبيق مي يابد.

تیم ما

مرضیه محمدی

مدیر بازرگانی خارجی / برنامه ریزی

روح الله بابایی

مدیر کیفیت

رضا عباسی

مدیر تولید

علیرضا اقبال حامد

مدیر مالی

علیرضا افتخاری

مدیر عامل

محسن رفان

مدیر منابع انسانی / IT

سعید کلهر

مدیر تحقیق و توسعه مکانیک

رامین جوکار

مدیر بازرگانی داخلی

محمد اکبرشاهی

مدیر تحقیق و توسعه الکترونیک

محصولات
projects-icon.png
تعداد پرسنل
heart-icon.png
M+
تیراژ سالانه
cart.png
Scroll to Top